Chyba każdy się zgodzi, że czujny pies jest doskonałym alarmem, że dobrze wyszkolony pies może z powodzeniem odeprzeć bezprawny atak na życie, zdrowie i mienie Twoje i Twoich najbliższych.

DSC_0776 (2)

Wiemy, że już samo oddziaływanie psychologiczne dobrego psa stróżującego na potencjalnego sprawcę przestępstwa jest ogromne. Z doświadczenia wiem też, iż tam gdzie był odpowiedni pies, raczej nie zdarzały się przypadki włamań, napadów czy kradzieży. Wyszkolony pies jest nie zastąpionym, a zarazem najtańszym współpracownikiem ochroniarza, czy nocnego stróża, daje mu poczucie komfortu psychicznego i bezpieczeństwa.

Bezpieczeństwa, które szczególnie w dzisiejszych czasach jest dobrem bezcennym. Taki pies nie może oczywiście stanowić zagrożenia dla osób postronnych, podstawa to właściwy nadzór nad psem i solidne ogrodzenie. Niejednokrotnie staje się ulubieńcem i wizytówką firmy. Jednocześnie nieprzekupny i zdecydowany na działaniu w przypadku realnego zagrożenia.

DSC_8279

W wielu przypadkach wszelkie koszty związane z zakupem, szkoleniem i utrzymaniem psa stróżującego można wliczyć w koszty prowadzonej działalności gospodarczej. Oferuję pomoc w zakupie odpowiedniego psa, jego kierunkowym szkoleniu, wprowadzeniu psa do firmy / domu, przygotowaniu i szkoleniu pracowników do pracy z psem.

„zabawa” z pozorantem