Te moje niespełna 25 lat pracy z psami to również 25 lat doświadczeń z żywieniem psów. Żywieniem psów służbowych, pracujących, moich własnych, bezdomnych i hotelowych. Na swoim wikcie miałem przez te lata i mam psy małe i duże, młode i stare, te z uzębieniem mlecznym, stałym i bezzębne staruszki, te bardziej i mniej aktywne, wystawowe championy i bezdomne kundelki, kanapowce i psy kojcowe. I jednego jestem pewny – nie ma jednej uniwersalnej metody karmienia, która zaspokoi potrzeby wszystkich tych psów. W poszukiwaniu ideału mam doświadczenia z całą masą psich diet i wiem, że to co służy jednemu psu, kompletnie nie smakuje innemu. Dlatego szukałem optymalnego rozwiązania.

www.sklepzkarmami.pl

Szukałem karmy o max. szerokiej gamie asortymentu dedykowanego poszczególnym psom, rozsądnej cenie i co w mojej opinii niezwykle ważne – karmy bio-ekologicznej. A, że z powodu chronicznego braku czasu wolę wszystko załatwiać w jednym miejscu bogata oferta dodatków, smakołyków, które wykorzystuję w szkoleniu i suplementów, przypieczętowała mój wybór.

karma szczenięcaSklep z karmami pl. to moim zdaniem był traf w przysłowiową dziesiątkę. Karmy Forza 10 i karmy Koebers to w ocenie mojej i moich psów prawdziwy hit. Odpowiednio indywidualnie dobrane karmy plus właściwa suplementacja to droga do sukcesu. Zaawansowany wiek,brak większych problemów zdrowotnych  i doskonała kondycja moich psów to chyba jednak nie przypadek!!
karma szczenięca

 

 

 

Deril intensywnie przygotowywaną do testów, wystaw i egzaminów sukę owczarka niemieckiego prowadziłem na koebers energy, by w okresie jej ciaży przejść na supermix platki i astor suplementowane calcium i karotten. Deril urodziła 10 dorodnych szczeniaków i przeszła na Forza10 puppy, Koebers welpenahrung i 23M + welpenmilk. Dzięki tej diecie nie ma najmniejszych problemów z odchowaniem tak licznego miotu.

 

 

20151231_125901

 

 

Szczenięta od 17 dnia dokarmiane welpenahrung a następnie także moczonym Forza 10 puppy junior ryba i Astor z dodatkiem welpenmilk wykazywały wzorcowe przyrosty i świetną witalność.

 

 

 

 

Moje osobiste doświadczenia z tymi karmami pozwalają na wystawienie firmie Trusco PHU i jej sklepowi internetowemu: www.sklepzkarmami.pl, najwyższej oceny. W ich ofercie znalazłem wszystko czego potrzebuję, a wymagania mam wysokie. Polecam kontakt ze sklepem, spotkasz się tam z niezwykle profesjonalna, rzetelną i miła obsługą. Jeżeli zaś zdecydujesz się na zakupy, to powiedz/napisz, że kontaktujesz się od Tomdoga, a uzyskasz upust.