PastedGraphic-4

 

Te moje niespełna 25 lat pracy z psami to również 25 lat doświadczeń z żywieniem psów. Żywieniem psów służbowych, pracujących, moich własnych, bezdomnych i hotelowych. Na swoim wikcie miałem przez te lata i mam psy małe i duże, młode i stare, te z uzębieniem mlecznym, stałym i bezzębne staruszki, te bardziej i mniej aktywne, wystawowe championy i bezdomne kundelki, kanapowce i psy kojcowe. Od zawsze też w naszym domu były i są koty.

I jednego jestem pewny – nie ma jednej uniwersalnej metody karmienia, która zaspokoi potrzeby wszystkich tych zwierząt. W poszukiwaniu ideału mam doświadczenia z całą masą zwierzęcych diet i wiem, że to co służy jednemu , kompletnie nie smakuje innemu.

Dlatego też chcąc podzielić się z Państwem moją wiedzą postanowiłem otworzyć sklep z karmą i akcesoriami dla psów i kotów. Służę radą, pomocą i indywidualnym podejściem do każdego klienta. W sklepie mile widziani Państwo jesteście wraz  ze swoimi pupilami.

Postawiłem na karmy moim zdaniem godne zaufania, przetestowane przez moje psy , oraz psy które szkolę. Takie, którym za sprawą użytych składników, procesu produkcji, smakowitości, bogatej oferty dla indywidualnych wymagań – stawiam wysokie oceny.

 

Sklep mieści się w Cieszynie przy ul. Bielskiej 82 .  Serdecznie zapraszam.

tomdog

 

mapka